США хочуть скоротити дефіцит торгового балансу з Таїландом

США хочуть скоротити дефіцит торгового балансу з Таїландом

Минулого року сума дефіциту склала $18,9 млрд

Президент США Дональд Трамп має намір скоротити дефіцит торгового балансу Сполучених Штатів з Таїландом. Про це повідомляє Reuters.

Трамп, який прагнув покращити торгові зв’язки США з різними країнами після вступу на посаду в січні,  поставив Таїланд в центр уваги.

«Наші торгові відносини стають все важливішими і це чудова країна, з якою можна торгувати, – сказав Трамп під час зустрічі з офіційним тайським чиновником. – Я думаю, ми намагатимемось продавати вам трохи більше, якщо це можливо».

Повідомляється, що дефіцит торгового балансу США з Таїландом за минулий рік склав $18,9 млрд, 11-ий за величиною,з яким зіштовхнулись Сполучені Штати.

Зустріч стала ознакою покращення відносин між країнами після певного охолодження, яке настало після того, як до влади прийшли тайські воєнні в результати перевороту 2014 року.

Дефіцит рахунку поточних операцій платіжного балансу США у ІІ кварталі 2017 року зріс на 8,5% у порівнянні з показником за І квартал та склав $123,1 млрд. для Америки це найвищий показник дефіциту з IV кварталу 2008 року.

Нагадаємо, найбільший торговий дефіцит Сполучені Штати мають з Китаєм – більше $300 млрд. А головний політичний стратег Трампа заявляв, що США та Китай перебувають у стані економічної війни, та додав, що Вашингтон готовий нанести удар за недобросовісну практику Китаю. Попередньо в США розпочалось розслідування щодо імовірної крадіжки Китаєм інтелектуальної власності американських компаній. 

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло