Зупинилось все: Каталонію охопив загальний страйк

Зупинилось все: Каталонію охопив загальний страйк

Не працюють школи, університети, компанії та установи, виступити проти поліцейського свавілля вирішили і гравці «Барселони»

Зупинилось все: Каталонію охопив загальний страйк
фото з

Тисячі каталонців приєднались до всезагального страйку, щоб засудити поліцейську жорстокість та насилля під час забороненого референдуму щодо незалежності, який відбувся вихідними. Про це повідомляє The Guardian.

Сьогодні закрились всі школи. Профспілки повідомили, що не працює і більшість малих підприємств в знак протесту проти дій поліції.

«Напад на демократію потребує загальної відповіді, – сказав генеральний секретар Каталонії Хав’єр Пачеко. – Ми закликали усі сектори взяти участь».

Транспорт не ходитиме з9 ранку до 5 вечора в Барселоні,в Тагарроні було скасовано автобусне сполучення, а в дельті Ебро припинили збір урожаю рису

Очікується, що до загального страйку долучаться всі університети Барселони, а також закриють свої двері туристичні принади міста.

Навіть футбольний клуб «Барселона» заявив, що закриє свою штаб-квартиру і, що жодна з її професіональних чи молодіжних команд сьогодні тренуватись не буде.

Демонстрації розпочались опівдні.

Центральний уряд країни пообіцяв зупинити багатий північно-східний регіон, на який припадає п’ята частина ВВП Іспанії і відкинув результати недільного референдуму, під час якого 90% виборців проголосували за від’єднання.

Нагадаємо, під час проведення референдуму постраждало принаймні 893 особи та 3 поліцейських.

Як повідомляється, в середу в Європарламенті відбудеться спеціальна дискусія з приводу Каталонії.

Нагадаэмо, що незважаючи на спроби іспанської поліції зірвати незаконний референдум1 жовтня і розігнати його учасників кийками і гумовими кулями, 2,26 млн жителів Каталонії з'явилися на виборчі дільниці і підтримали незалежність: 2,02 млн поставили в бюлетенях позначку «за» і 0,18 млн – «проти». Усього в цій іспанській провінції проживає близько 7,5 млн осіб, з яких 5,3 млн мають право голосу. Про наслідки референдуму читайте у нашому матеріалі «Каталонія проголосувала за вихід з Іспанії».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло