«Розчаруванню немає меж»: Рейтинг Макрона продовжує катастрофічно падати

«Розчаруванню немає меж»: Рейтинг Макрона продовжує катастрофічно падати

Не довіряють нинішньому президенту 59% виборців

«Розчаруванню немає меж»: Рейтинг Макрона продовжує катастрофічно падати
фото з twitter.com/EmmanuelMacron

Рейтинг довіри до президента Франції Еммануеля Макрона продовжує падати та майже наздогнав показник, який мав екс-президент Франсуа Олланд 5 років тому.  Про це повідомляє Le Figaro.

За чотири місяця на посаді, Макрон став найбільш непопулярним президентом.

У жовтні про підтримку президента заявило 39% громадян,що на 2% менше ніжу вересні. Не вірять Макрону 56% виборців.

«Розчаруванню нема меж»: Рейтинг Макрона продовжує катастрофічно падати

Видання The Guardian повідомляє, що Макрона раніше називали рятівником Європи, лібералізму та всього «прогресивного». Особливі риси його президентської кампанії зуміли завоювати прихильність французького парламенту та міжнародних ЗМІ. Але його образ «спасителя» виявився одновимірним.

Все змінилося з його перемогою на виборах- припинились часті інтерв’ю з журналістами та дружелюбність, яка пронизувала усю його передвиборчу кампанію. Натомість, він образ для себе новий образ – «Юпітера», римського бога неба – всесильного та віддаленого.

З того часу, ключові повідомлення президента стали ретельно продуманими та виваженими з усіх сторін, крім того Макрон надав перевагу не відповідати на питання медіа.

Тоні Блеру потрібно було 6 років,щоб втратити прихильність народу, Макрону – вистачило півроку. 

Видання повідомляє, що образ, який приміряв на себе Макрон не новий, ним користувався і Блер, і Обама, але правила гри різні і політикам не вдається повною мірою контролювати свої образи.

Неоліберальні реформи в галузі трудового права Макрона сколихнули суспільство та викликали хвилю протестів. Його бажання бути серйозним реформатором потрапило під тягар протиріч, викликаних одночасним скороченням державних витрат та планів відмовитись від податку на активи найбагатших 350 000 господарств країни на суму 5 млрд євро на рік для бюджету країни. Завдяки такій політичній лінії, Макрон удостоївся титулу «героя багатих» минулого тижня.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло