Верховна Рада: російські артисти виступатимуть в Україні лише з дозволу СБУ

Верховна Рада: російські артисти виступатимуть в Україні лише з дозволу СБУ

Відповідний закон підтримали 232 народні депутати

Верховна Рада: російські артисти виступатимуть в Україні лише з дозволу СБУ
Фото УНІАН

Верховна Рада України прийняла закон «Про особливості організації та проведення гастрольних заходів в Україні за участю громадян країни-агресора», який передбачає, що російські виконавці зможуть гастролювати в Україні тільки після узгодження з СБУ.

Закон передбачає, що якщо громадяни країни-агресора планують виступати в Україні, організатор гастролей має за 30 днів до їхнього початку звернутися із запитом до СБУ щодо наявності або відсутності підстав для недопущення цих людей до участі у заходах, передає Інтерфакс.

«При цьому організатор має надати Службі безпеки України достовірну інформацію про власні ім’я та прізвище учасника, зазначені у його документі для в’їзду на територію України, а також про використання псевдонімів, належність до творчих колективів, іншу інформацію, яка характеризує його творчу діяльність», – йдеться у документі.

Згідно із текстом закону, СБУ протягом 10 днів розглядає і надає організатору гастролей відповідь про наявність чи відсутність законних підстав для недопущення громадянина країни агресора для участі в гастролях.

Як вже розповідав Mind, Рада також прийняла закон, що  визначає основи забезпечення захисту національних інтересів України в кіберпросторі.

Закон також передбачає створення Національної системи кібербезпеки, а також Урядової команди реагування на комп'ютерні надзвичайні події CERT-UA.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло