Захворіло у світі
62,295,586
Померло у світі
1,453,128
Вилікувалось у світі
39,854,760
Захворіло в Україні
722,679
Померло в Україні
12,213
Вилікувалось в Україні
339,378
В Австралії стартували перегони через пустелю на електромобілях

В Австралії стартували перегони через пустелю на електромобілях

Машини можуть розвивати швидкість до 100 км/год, перегони триватимуть тиждень

В Австралії стартували перегони через пустелю на електромобілях
ілюстративне зображення
Джерело: Travel Outback Australia

В Австралії 8 жовтня розпочалися масштабні перегони автомобілів, які їздять тільки на сонячній енергії, передає Deutsche Welle.

В гонках беруть участь 42 машини, які працюють виключно завдяки енергії із сонячних панелей. Маршрут перегонів пролягає через всю Австралію – з північного міста Дарвін до південного Аделаїда. Більша частина шляху – пустеля.

Очікується, що учасники ралі подолають маршрут за тиждень. Середня швидкість електромобіля на сонячних батареях становить близько 90-100 км/год.

Подібні ралі проходять в австралії раз на два роки. Цього року серед учасників команди з США, Великобританії, Німеччини, Японії, Польщі, Малайзії, Таїланду, Тайваню, Бельгії, Швеції, Ірану, Південної Кореї, Індії, Гонконгу, Південної Африки, Туреччини, Канади та самої Австралії.

У 2015 році переможцем змагань стала нідерландська команда Nuon з Технологічного університету Дельфта. Цього року на кваліфікації хороший результат показала бельгійська команда Punch Powertrain, яка має високі шанси обійти попереднього переможця.

Влада Північної Австралії частково фінансує перегони. Цього року вона виділила на їх проведення 250 тисяч австралійських доларів (понад $194 тисячі). Північний регіон Австралії має на меті докласти зусиль, щоб до 2030 року половина всієї електроенергії, яка використовується в регіоні, надходила з відновлюваних джерел.

Нагадаємо, китайський уряд вводить квоти на продаж електрокарів та гібридів – не менше 10%. Таким чином продаж авто на альтернативних джерелах стане у Китаї обов'язковим із 2019 року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті