Bank of America збирається використовувати технологію блокчейн для обробки даних

Bank of America збирається використовувати технологію блокчейн для обробки даних

Наявні системи обробки застаріли й вимагають надто багато ресурсів і часу

Bank of America збирається використовувати технологію блокчейн для обробки даних
фото Shutterstock

Bank of America має намір використовувати технологію блокчейну, щоб краще відстежувати передачу даних у режимі реального часу, повідомляє Coindesk.

Система, яка пропонується Управлінням з патентів і товарних знаків США, дозволить обʼєднати блокчейн з пристроями зв'язку та пам'яті для спрощення процесу обробки даних.

Як зазначено в документі, наявні системи вимагають надто багато пам'яті, ресурсів і часу. При цьому стан даних під час обробки неможливо відстежувати.

Замість цього банк пропонує використовувати блокчейн для швидшої передачі великих обсягів даних, одночасно відстежуючи дані з використанням криптографічних ключів.

Система націлена на використання блокчейну для двох типів обробки даних: власне передача даних, а також журнал криптографічних ключів, які ідентифікують кожен пакет даних і його поточний етап обробки.

Великі банки по усьому світу переходять на використання технології блокчейну. Commerzbank AG, Bank of Montreal, Erste Group Bank AG та CaixaBank SA долучились до технології, започаткованої UBS та IBM.

Нагадаємо, у Китаї запускають криптовалюту для YouTube, Facebook та Instagram. Тепер власник каналу на YouTube зможе конвертувати зароблені «вподобайки» у гроші.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті