З рахунків «Яндекс.Україна» стягнули 5,4 млн грн боргу

З рахунків «Яндекс.Україна» стягнули 5,4 млн грн боргу

Фіскальна служба виставила інкасові дорученя банкам, які обслуговують компанію

З рахунків 	«Яндекс.Україна» стягнули 5,4 млн грн боргу
фото: Яндекс

Офіс великих платників податків Державної фіскальної служби України прийняв рішення стягнути з компанії «Яндекс.Україна» 5,4 млн гривень податкового боргу. Про це повідомляє прес-служба ДФС .

Співробітники ДФС виставили інкасові доручення до банківських установ, які обслуговують ТОВ «Яндекс.Україна» і податковий борг стягнули в повному обсязі.

«ТОВ «Яндекс.Україна» вже більше 90 днів не платило самостійно задекларовані грошові зобов'язання, що стало причиною виникнення податкового боргу з податку на прибуток підприємства за перший квартал 2017 року та з ПДВ на загальну суму 5,4 млн грн», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 26 травня «Яндекс.Україна» повідомила своїх клієнтів, що у зв’язку із тим, що «Яндекс» увійшов у переліку юридичних осіб, щодо яких вводяться санкції, під п. 276 додатку № 2 до рішення РНБО від 28 квітня 2017 року, з дати цього повідомлення компанія зупиняє виконання своїх фінансових зобов'язань, а також не гарантує належного виконання інших зобов'язань на термін дії санкцій.

Нагадаємо, 16 травня президент Петро Порошенко ввів у дію рішення РНБО від 28 квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)». Серед компаній, які потрапили під дію санкцій, зазначені російські ресурси Mail.ru, «Яндекс», «ВКонтакте» та «Одноклассники», а також низка російських банків, авіакомпаній і ЗМІ: РЕН ТВ, «НТВ Плюс», РБК, ТНТ, «Первый канал».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло