Walmart використовує роботів, щоб перевіряти термін придатності товарів

Walmart використовує роботів, щоб перевіряти термін придатності товарів

Машини допоможуть людям виконувати нудну і довгу роботу

Walmart використовує роботів, щоб перевіряти термін придатності товарів
фото theverge.com

Мережа супермаркетів Walmart оголосила, що запускає у своїх магазинах роботів, які перевірятимуть полиці з продуктами й товаром на наявність прострочених продуктів, зайвих предметів, правильність цін, вказаних на ціннику, тощо. Про це повідомляє The Verge.

Гігант роздрібної торгівлі запевнив, що поява роботів не призведе до втрати робочих місць, а навпаки дозволить покращити умови праці і звільнити працівників від нудної, передбачуваної і повторюваної роботи.

Роботів виготовляє компанія Bossa Nova Robotics (Каліфорнія). Вони обладнані висувною баштою з підсвічуванням і датчиками для сканування полиць.

«Для людини пройти через безліч полиць і звіряти всі ціни – це може бути дуже довгим і трудомістким процесом, тому робити такі речі швидко з допомогою машини, з нашої точки зору, це іти назустріч як працівникам, так і покупцям», – сказав віце-президент Walmart Джон Креселіус.

Спочатку роботи зʼявляться в перших 50 магазинах Walmart, пізніше кількість магазинів з електронними помічниками зросте.

Раніше у Walmart придумали доставляти товари за допомогою дронів – технологія блокчейну забезпечить точність і безпеку доставки.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті