Запаси газу в українських сховищах скоротилися на 36 млн кубів

Запаси газу в українських сховищах скоротилися на 36 млн кубів

За неділю обсяг блакитного палива зменшився на 0,2%

Станом на 28 жовтня запаси природного газу скоротилися на 36 млрд куб. м – до 16,914 млрд куб. м, а саме на 0,2%. Про це свідчать дані ПАТ «Укртрансгаз».

«У даних по 28 жовтня вказано, що в Україну за добу надійшло зі Словаччини 19,65 млн куб. м, з Угорщини – 12,82 млн куб. м, з Польщі – 4,63 млн куб. м газу», – пише сайт УРА-Інформ з посиланням на дані «Укртрансгазу». Так само, за даними компанії, 28 жовтня зі сховищ було відібрано 8,08 мільйона кубометрів газу.

На даний момент на території України – 12 ПСГ загальною ємністю 31 млрд. куб. м. Вони заповнені на 54%.

Нагадаємо, в Україні 16 жовтня почався опалювальний сезон. Як і кожного року в цей період у повітрі зависли декілька питань: чи не зростуть ціни на газ, а з ними і тарифи на опалення посеред опалювального сезону; чи всі отримають субсидії; чи вистачить у місцевих теплокомуненерго грошей та робітників вчасно ліквідувати аварії, якщо вони виникнуть на мережах посеред зими. На всі ці питання Mind намагався відповісти у матеріалі «В очікуванні тепла: яким буде опалювальний сезон»

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло