ЗМІ: Крадене вугілля з АТО поставляється до Польщі через Україну

ЗМІ: Крадене вугілля з АТО поставляється до Польщі через Україну

Протягом другої декади жовтня з території Росії до Польщі вже було поставлено 45 вагонів з вугіллям

З середини жовтня РФ почала експортні продажі вугілля, видобутого в зоні АТО, транзитом через територію України до Польщі. Про це повідомляє Економічна правда, посилаючись на джерело.

Таким чином протягом другої декади жовтня по цій схемі з території Росії до Польщі було поставлено 45 вагонів з вугіллям (більше 3 тис т антрациту).

Пункт відправлення вантажу – ж/д станція «Несветай» (м. Новошахтинськ, РФ). Далі вагони потрапляють на прикордонну ж/д станцію «Соловей» (Білгородська обл., РФ) і в'їжджають на територію України через станцію «Тополі «(Харківська обл.). Ці ж вагони в'їжджають з України на територію Польщі через прикордонний перехід «Ізов-Хрубешов».

Вагони з антрацитом зі станції «Несветай» в'їжджають в Україну через прикордонний перехід «Соловей» – «Тополі». Кінцевим пунктом призначення цього вантажу є ж/д станція «Ізов» (Польща).

Про початок поставок краденого українського вугілля в Польщу стало відомо в перших числах жовтня. На той момент ці операції здійснювалися через територію Білорусії.

Нагадаємо, що російська контрабанда вугілля з ЛНР та ДНР у вересні зросла на 18%. За місяць з Росії було експортовано понад 200 тис. т. антрациту, вивезеного бойовиками з окупованого Донбасу

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло