Захворіло у світі
176,446,731
Померло у світі
3,811,528
Вилікувалось у світі
160,417,038
Захворіло в Україні
2,223,558
Померло в Україні
51,679
Вилікувалось в Україні
2,127,337
Мільярдери хочуть вивести свої активи з Саудівської Аравії під страхом нових арештів

Мільярдери хочуть вивести свої активи з Саудівської Аравії під страхом нових арештів

Уряд придумав після арешту підозрюваних у корупції багатіїв передавати їхні кошти державі

Мільярдери хочуть вивести свої активи з Саудівської Аравії під страхом нових арештів
фото Informal

Значна частина багатих людей у Саудівській Аравії мають намір вивести свої активи за межі країни після хвилі арештів на початку листопада, коли було взято під варту 11 принців та ще десятки посадовців і політиків. Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на свої джерела.

Активи можуть бути виведені не лише з Саудівської Аравії, а й з інших країн Перської затоки, що входять у Раду співпраці арабських держав.

За інформацією видання, уряд Саудівської Аравії хоче націналізувати активи заарештованих принців та політиків. При цьому загальна вартість активів оцінюється в 3 трлн саудівських ріалів, або $800 млрд.

Найбагатші люди королівства вже ведуть переговори з банками, компаніями з управління активами та консультантами, щоб спробувати вивести активи з країни і сусідніх держав.

«Політична ситуація в країні напружена. Ніхто не знає, хто з них буде наступним», – стверджують джерела видання.

Місцеві мільйонери та мільярдери остерігаються, що коли їх буде арештовано – їх кошти будуть заморожені або віддані в державні власність.

Нагадаємо, 4 листопада було арештовано близько 40 політиків і бізнесменів Саудівської Аравії. Серед них – відомий саудівський мультимільйонер, член правлячої сім'ї аль-Валід бен Таляль. Через кілька днів стало відомо про затримання засновника однієї з найбільших туристичних компанії королівства Нассера бін Акіла аль-Таяра.

Більше про «політичний землетрус» у багатому королівстві читайте в матеріалі Mind «Гра престолів» навпаки: Саудівська Аравія увійшла в епоху політичних потрясінь».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті