Захворіло у світі
13,494,771
Померло у світі
582,547
Вилікувалось у світі
7,522,147
Захворіло в Україні
55,607
Померло в Україні
1,427
Вилікувалось в Україні
28,131
«Укрзалізниця» пустить додаткові потяги на період зимових свят

«Укрзалізниця» пустить додаткові потяги на період зимових свят

Також УЗ розробляє новий графік руху потягів

«Укрзалізниця» пустить додаткові потяги на період зимових свят
Фото УНІАН

«Укрзалізниця» з 10 грудня запроваджує новий графік руху на 2017/2018 роки. Новий розклад майже розроблено, але графік руху деяких поїздів ще допрацьовується. Про це оголосив прес-центр УЗ на своїй сторінці у Facebook.

«Наші фахівці працюють над запровадженням додаткових поїздів для того, щоб забезпечити виїзд людей на зимовий відпочинок. Найближчим часом продаж на всі поїзди буде відкрито», – повідомляє прес-центр.

Прогнозуючи дуже високий попит на період свят, «Укрзалізниця» просить пасажирів завчасно спланувати свої подорожі на свята та потурбуватись про квитки.

10 грудня 2017 року запроваджується новий графік руху на 2017/2018 роки. Фактично ця робота вже завершується, але розкла...

Опубликовано ПАТ «Укрзалізниця» 23 ноября 2017 г.

Нагадаємо, що цього року УЗ відремонтувала 80 вагонів приміських поїздів (40 секцій, або вісім потягів), на що витратила 265,3 млн грн. Модернізація дозволяє продовжити термін експлуатації, за даними «Укрзалізниці», з шести до 16 років.

У Мінінфраструктури вважають, що рішенням проблеми перевезення на приміських маршрутах може стати в тому числі й придбання б/в електричок з країн ЄС. Наразі конкретних рішень із цього приводу ще немає. Більше подробиць щодо приміських сполучень Ви можете дізнатися з матеріалу Mind «Стали у пригоді: на чому «Укрзалізниця» возить пасажирів до передмість».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті