Захворіло у світі
13,494,771
Померло у світі
582,547
Вилікувалось у світі
7,522,147
Захворіло в Україні
55,607
Померло в Україні
1,427
Вилікувалось в Україні
28,131
«Астарта» візьме в кредит 37 млн євро у Європейського інвестиційного банку

«Астарта» візьме в кредит 37 млн євро у Європейського інвестиційного банку

Відповідну угоду підписали у Брюсселі

«Астарта» візьме в кредит 37 млн євро у Європейського інвестиційного банку
Фото: Facebook-сторінка "Астарти"

Європейський інвестиційний банк підписав 23 листопада у Брюсселі з агрохолдингом «Астарта»  кредитну угоду на 37 млн євро.

Про це повідомляється на Facebook-сторінці холдингу.

«Ці кошти надаються за програмою банку InnovFin – EU Finance for Innovator і будуть спрямовані на подальше впровадження проектів із модернізації інфраструктури та розвиток інновацій у системі управління агробізнесом», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо: на початку вересня Генеральна прокуратура провела обшуки в офісі агропромислового холдингу «Астарта». Керівництво компанії звернулося до Генпрокуратури і керівництва країни щодо неприпустимості силового тиску на бізнес і повідомила про намір оскаржити дії силовиків у встановленому законом порядку.

Наступного дня Печерський районний суд Києва за клопотанням прокурора департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генпрокуратури Дениса Ковіна наклав арешт на рахунки підприємств, що входять в агрохолдинг «Астарта» – «Цукорагропром», «Хмельницьке» і «Волочиськ-Агро», в ІНГ банк Україна. 

А на початку жовтня Печерський райсуд зняв арешт з рахунків дочірніх структур компанії «Астарта», які були заблоковані в рамках провадження Генпрокуратури.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті