Британським відомствам заборонили користуватись продуктами «Лабораторії Касперського»

Британським відомствам заборонили користуватись продуктами «Лабораторії Касперського»

Компанію підозрюють у тісній співпраці із розвідкою РФ

Британським відомствам заборонили користуватись продуктами «Лабораторії Касперського»
фото Twitter Kaspersky Lab‏ @kaspersky

Британське агентство з кібербезпеки направило в усі урядові установи попередження щодо ризиків використання російського антивірусного програмного забезпечення, випущеного «Лабораторією Касперського». Про це повідомляє Reuters.

Російську компанію підозрюють у США у співпраці зі спецслужбами РФ, а їх продукція широко використовуються по усьому світі, зокрема і в державних установах Сполученого Королівства.

Антивірусні програми, розроблені «Лабораторією Касперського» отримують доступ до комп’ютерних файлів для сканування вірусних кодів і це викликає тривогу щодо імовірного використання їх російським спецслужбами для шпигунської діяльності.

Голова центру з кібербезпеки Кірен Мартін повідомив, що наразі ведуться переговори з російською компанією щодо розробки антивірусних програм, які могли б бути використані в Британії.

Нагадаємо, цього року програмне забезпечення «Лабораторії Касперського» було заборонено в державних установах США. Наприкінці жовтня засновник компанії, Євгеній Касперський, також повідомив, що «Лабораторія Касперського» випадково завантажила секретні документи з бази даних Агентства національної безпеки США, але запевнив, що файли відразу видалили.  

«Ми обговорюємо з Лабораторією Касперського»… чи можемо ми розробити структуру таким чином, щоб ми та інші могли її незалежно перевірити», – заявив Мартін.

Російська компанія відкидає усі обвинувачення та запевняє, що їх продукція безпечна. Також у «Лабораторії Касперського вважають, що компанія стала цапом відбувайлом на фоні напруженості між Вашингтоном та Москвою. 

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло