Жодних кримінальних проваджень щодо компанії Kroll у ГПУ немає – Луценко

Жодних кримінальних проваджень щодо компанії Kroll у ГПУ немає – Луценко

Виїмок документів чи обшуків у ході слідчих дій в компанії Kroll не проводилося і не планується

Генеральна прокуратура України не має кримінальних проваджень стосовно компанії Kroll чи будь-яких інших іноземних аудиторських компаній, які залучалися Національним банком України для фінансової перевірки діяльності ПриватБанку. Про це на своїй сторінці в Facebook пише генпрокурор Юрій Луценко.

Згідно з повідомленням, виїмок документів чи обшуків у ході слідчих дій в компанії Kroll та інших аудиторських компаніях не проводилося і не планується.

Разом з цим Луценко повідомив про заяви про розтрату службовими особами НБУ та держбанку ПриватБанк державних коштів шляхом зловживання своїм службовим становищем у ході проведення закупівлі консультаційних послуг іноземних компаній протягом 2016–2017 років, які надійшли від нардепа Олександра Дубліна. За його заявами було зареєстровано два кримінальних провадження, які пізніше об’єднали в одно.

«У ході слідчих дій, після допиту посадових осіб НБУ та аналізу чинного законодавства, зокрема статті 3 Закону «Про Національний банк України», слідчими ГПУ було прийнято рішення про закриття даних кримінальних проваджень у зв’язку із відсутністю складу злочину в діях посадових осіб Нацбанку України при укладанні даних угод. Виконання винесених ухвал судів було відкликано», – пише Луценко.

В зв'язку з поширенням неправдивих заяв офіційно повідомляю. Станом на сьогодні в ГПУ не було і немає жодних криміналь...

Опубліковано Юрієм Луценком 21 грудня 2017 р.

Раніше повідомлялось, що агентству Kroll хочуть перешкодити скласти звіт про шахрайство в ПриватБанку. Разом з цим НБУ подасть апеляцію на судове рішення про перешкоджання розслідування шахрайства в ПриватБанку.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті