Агентству Kroll хочуть перешкодити скласти звіт про шахрайство в ПриватБанку

Агентству Kroll хочуть перешкодити скласти звіт про шахрайство в ПриватБанку

За словами заступника голови НБУ, звіт Kroll дуже турбує екс-акціонерів

Агентству Kroll хочуть перешкодити скласти звіт про шахрайство в ПриватБанку
Фото: Shutterstock

Заступник глави НБУ Катерина Рожкова заявила, що звіт Kroll про шахрайство в ПриватБанку хочуть вивести з роботи. Про це пише Бізнес-Цензор.

Хтось «хоче завчасно вивести з легітимного поля сам звіт Kroll», – сказала Рожкова.

Звіт Kroll мав показати шахрайство в ПриватБанку до його націоналізації, тоді коли банк належав Ігорю Коломойському і Геннадію Боголюбову.

Як відомо, до 1 липня 2017 року Коломойський і Боголюбов мали реструктуризувати кредитний портфель, виданий пов'язаним особам на більш ніж 100 млрд грн, але цього не сталося.

За словами Рожкової, звіт Kroll дуже турбує екс-акціонерів.

«Якщо б колишні власники банку були впевнені у своїй невинуватості – навіщо б їм було всіма силами намагатися перешкодити розслідуванню та передачі отриманої інформації правоохоронним органам», – підкреслила Рожкова.

За словами Рожкової, звіт Kroll планувалося закінчити в жовтні, проте тимчасові рамки були зрушені й зараз звіт очікується наприкінці грудня – початку січня.

Раніше повідомлялось, що сервери ПриватБанку були зламані й усі дані клієнтів викрадено, однак керівництво банку спростувало інформацію щодо викрадення персональних даних і зазначило, що симуляція зовнішнього доступу до систем була санкціонована керівництвом банку.

Пізніше слідчим Генпрокуратури було надано дозвіл на проведення обшуку в робочих кабінетах співробітників ПриватБанку в корпусі «Дельта».

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло