ДФС скоротила реєстр найбільших платників податків на 1,2 тис.

ДФС скоротила реєстр найбільших платників податків на 1,2 тис.

Кількість великих платників податків у 2018 році становить 1 364 підприємства

ДФС скоротила реєстр найбільших платників податків на 1,2 тис.
Фото УНІАН

Державна фіскальна служба (ДФС) оприлюднила реєстр найбільших платників податків на 2018 року, кількість яких скоротилась на 1230 підприємств – до 1364, повідомляється на сайті Офісу великих платників податків.

Як зазначається, відповідно до наказу ДФС від 29 вересня 2017 року, реєстр найбільших платників податків включав 2594 підприємств.

Так, платники, яких включено до оновленого реєстру, у 2018 році будуть обслуговуватися в Офісі великих платників та його територіальних управліннях.

Натомість, інші платники будуть обслуговуватися відповідно до зареєстрованого місцезнаходження.

Водночас, Mind писав, що Рада збільшила поріг для відношення до великих платників податків з 2018 року. Так, великим платником податків вважатиметься платник з оборотом за останні 4 квартали понад 50 млн євро або сумою всіх податків, зборів і платежів до держбюджету понад 1 млн євро за умови, що без митних платежів сума більше 500 000 евро.

Як пояснила необхідність таких змін глава податкового комітету Ніна Южаніна, така поправка внесена на прохання Офісу великих платників, адже зі значним зростанням обсягів операцій всіх платників податків в Офіс цього року має перейти ще 1200 платників, а Офіс повинен займатися промислово-фінансовими групами. 

Зазначена поправка до Податкового кодексу Верховна Рада внесла законом № 6776-д.

Минулого року великим платником податків вважався платник з оборотом понад 1 млрд гривень або загальною сумою податків понад 20 млн гривень.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло