Захворіло у світі
100,296,057
Померло у світі
2,158,473
Вилікувалось у світі
55,418,424
Захворіло в Україні
1,200,883
Померло в Україні
22,202
Вилікувалось в Україні
980,085
Dragon Capital хоче купити бізнес-центр в центрі Києва

Dragon Capital хоче купити бізнес-центр в центрі Києва

Компанія планує придбати частку в статуному капіталі підприємства

Кіпрська інвестиційна компанія Dragon Capital Investments Limited звернулася до Антимонопольного комітету України (АМКУ) за дозволом на купівлю «Ірпінь-Будпроект-Плюс» (Київ), що володіє бізнес-центром класу «А» в Печерському районі столиці. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Згідно з повідомленням, компанія планує придбати частку в статуному капіталі підприємства. Це забезпечує перевищення 50% голосів у органах управління.

Київрада в 2011 році продала «Ірпінь-Будпроект-Плюс» ділянку 0,08 га по вул.Велика Васильківська за 3,4 млн грн для будівництва офісного комплексу. Пізніше цей бізнес-центр виставлявся на продаж за ціною $27 млн.

ТОВ «Ірпінь-Будпроект-Плюс» зареєстровано в 2007 році. Власниками підприємства, згідно з держреєстру, є кіпрська Akkeron Management Limited і британська Golden Bond Limited і Evis LTD (Беліз), а кінцевими бенефіціарами власниками вказані Ангелос Пафітіс, Михайло Постоловський і Дмитро Єріна. Статутний капітал «Ірпінь-Будпроект-Плюс» в 2016 році зріс з 0,05 млн грн до 144,05 млн грн.

Dragon Capital Investments Limited входить до групи компаній «Дрегон Капітал», що заснована в 2000 році. Компанія працює в сфері прямих інвестицій і фінансових послуг, надає повний спектр інвестиційно-банківських і брокерських послуг для корпоративних і приватних клієнтів.

Раніше повідомлялось, що Dragon Capital залучатиме інвестиції в Україну на суму близько $300 млн.

Разом з цим, АМКУ дозволив Dragon Capital придбати понад 50% рітейлера «Край», також компанія придбала бізнес-центри Прайм і Євразія у БТА Банк, а у жовтні минулого року стала співвласником нової української морської онлайн-платформи «ShipNEXT».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті