Росія сплатить внесок до ПАРЕ після відновлення її прав у Асамблеї в повному обсязі

Росія сплатить внесок до ПАРЕ після відновлення її прав у Асамблеї в повному обсязі

Наразі заморожена третина від загального внеску, що перевищує 33 млн євро

Росія сплатить внесок до ПАРЕ після відновлення її прав у Асамблеї в повному обсязі
Фото: facebook.com/ParliamentaryAssembly

Росія не розморозить внесок до Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) доти, поки права російської делегації без будь-яких обмежень не будуть зафіксовані в регламенті консультативного європейського органу, повідомляють «Ведомости».

Як зазначається, розмір внеску Росії в бюджет РЄ перевищує 33 млн євро, близько третини цієї суми зараз заморожено.

«Поки не буде зафіксовано в регламенті ПАРЄ право національних делегацій брати участь в роботі Асамблеї [без будь-яких обмежень], говорити про те, що ми будемо перераховувати ці кошти, було б неправильно», – йдеться у повідомленні із посиланням на голову Держдуми В'ячеслава Володіна.

Як зазначається, Володін упевнений, що «платити за те, в чому ми не беремо участі, неправильно: нас громадяни просто не зрозуміють».

Так, у квітні 2014 року після приєднання до Росії Криму і початку військового конфлікту на сході України ПАРЄ обмежила права голосу російської делегації. На знак протесту делегація призупинила свою участь у роботі Асамблеї.

Крім того, на початку січня Росія відмовилась від участі в січневій сесії ПАРЕ.

Водночас Mind писав, що генеральний секретар Ради Європи Турбйорн Ягланд  заявляв про плани щодо зняття з Росії санкцій у ПАРЄ до саміту в 2019 році.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло