У Київській міськраді запустили процес перейменування аеропорту Жуляни

У Київській міськраді запустили процес перейменування аеропорту Жуляни

Аеропорт хочуть назвати іменем Ігоря Сікорського

У Київській міськраді запустили процес перейменування аеропорту Жуляни
Фото: Shutterstock

Депутати Київської міськради на засіданні постійної комісії з питань культури, туризму та інформаційної політики  24 січня узгодили проект рішення про перейменування аеропорту Київ (Жуляни) в аеропорт Ігоря Сікорського, повідомили в міськраді.

«Колектив аеропорту Київ підтримав ініціативу про перейменування. Питання протягом двох місяців обговорювалося на сайті виконавчого органу, і альтернативних пропозицій щодо інших назв або зауважень не надійшло. Ухвалення такого рішення сприятиме вшануванню пам'яті видатного авіаконструктора Ігоря Сікорського», – зазначила голова комісії з питань культури Вікторія Муха.

Для винесення питання перейменування на голосування проект рішення ще має розглянути постійна комісія Київської міської ради з питань самоврядування, регіональних та міжнародних зв'язків.

У 2016 році Мінінфраструктури на своєму сайті провело голосування щодо вибору нового імені для аеропорту Бориспіль. Користувачам мережі пропонувалося вибрати один з п'яти варіантів.

У результаті голосування переміг варіант про присвоєння аеропорту Бориспіль імені Івана Мазепи. На другому місці опинився Ігор Сікорський, на третьому – Каземір Малевич. Однак Бориспіль так і не отримав нове ім'я, оскільки проти цього висловився колектив підприємства, який побажав зберегти старе найменування підприємства.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло