Міністр соціальної політики проти приватизації протезних підприємств

Міністр соціальної політики проти приватизації протезних підприємств

На думку міністра, після продажу цих підприємств на їх місці можуть побудувати житло

У Міністерстві соціальної політики України вважають, що підприємства, які є виробниками та постачальниками протезно-ортопедичних виробів, виконують важливу соціальну функцію. Про це Андрій Рева, міністр соціальної політики, розповів в інтерв’ю Цензор.нет.

«Приватизація протезних підприємств є неприпустимою. Крім того, що ці підприємства виконують важливу соціальну функцію, потрібно враховувати також інші обставини. Адже практично всі вони розташовані у центральній частині міст, а тому є висока вірогідність того, що після приватизації вони будуть просто ліквідовані, а територія забудована комерційними будівлями»,– заявив Андрій Рева.

За його словами, Фонд соціального захисту осіб з інвалідністю в грудні повністю розрахувався з виробниками та постачальниками протезно-ортопедичних виробів. На виконання цього завдання було направлено більше 600 млн грн.

За словами міністра, держава повинна змінити принципи роботи таких підприємств.

«Протезні підприємства потрібно модернізувати, надавши їм функції сервісних центрів для людей з інвалідністю. Тобто такі підприємства повинні будуть не лише виготовляти протезно-ортопедичні вироби, але й надавати людям цілий спектр послуг у вигляді ремонту виробів, навчання людей використовувати протези та інше. Така практика існує, наприклад, у Норвегії», – зазначив міністр.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті