РФ спростовує причетність до реекспорту вугілля з КНДР

РФ спростовує причетність до реекспорту вугілля з КНДР

Російська сторона вважає, що цим могли займатися окремі російські підприємці

РФ спростовує причетність до реекспорту вугілля з КНДР
Фото: Shutterstockk

Росія відкидає звинувачення в експорті вугілля з Північної Кореї в інші країни. Про це заявив голова комітету Ради Федерації з міжнародних справ Костянтин Косачов, передає «ТАСС».

Косачов виключає подібні дії в тій частині, яка пов'язана з державною політикою РФ: «Ніякої подвійної гри немає. Всім російським відомствам на рівні указу президента дані інструкції скрупульозно виконувати всі резолюції Ради Безпеки ООН», – підкреслює він.

«Але я не виключаю, що цим могли займатися окремі російські підприємці, хоча таких даних я не маю. Відповідні відомства приймуть усі необхідні заходи для припинення такої ганебної практики, коли отримають інформацію з надійних джерел, а не ЗМІ», – додав він.

Раніше стало відомо, що Північна Корея відправляла вугілля минулого року спочатку до Росії, а потім до Південної Кореї  та Японії в обхід санкцій.

Рада безпеки ООН заборонила постачання північнокорейського вугілля 5 серпня відповідними санкціями, які мали на меті відрізати «ізольовану» країну від потоку іноземної валюти. Пхеньяну необхідні кошти для фінансування ядерної та ракетної програм.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті