mind
Суд відмовився вирішувати долю скасування мораторію на землю

Суд відмовився вирішувати долю скасування мораторію на землю

У грудні 2017 року парламент продовжив мораторій на продаж земель сільськогосподарського призначення

Суд відмовився вирішувати долю скасування мораторію на землю
Фото: pixabay.combay.com

Конституційний суд України відмовив у відкритті справи за поданням 55 народних депутатів про скасування земельного мораторію. Про це повідомив Конституційний суд України (КСУ), передає Агропортал.

«Велика палата Конституційного суду на засіданні продовжила розгляд питання про відкриття провадження у справі щодо відповідності Конституції України (конституційності) пунктів 14, 15 розділу Х Перехідні положення Земельного кодексу Украіни.Прінято Постанова суду про відмову у відкритті конституційного провадження у справі», – йдеться в повідомленні КСУ.

На думку одного з ініціаторів звернення народного депутата Олексія Мушака, Конституційний суд України прийняв таке рішення, керуючись скоріше політичними мотивами, ніж економічними. Він запевнив, що депутати підготують нову подання до КСУ.

Для довідки: в лютому 2017 р народні депутати подали Конституційне подання про скасування мораторію земель сільгосппризначення, так як він обмежує права і свободи громадян.

У грудні 2017 року парламент продовжив мораторій на продаж земель сільськогосподарського призначення до 1 січня 2019 року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті