Захворіло у світі
160,343,184
Померло у світі
3,331,844
Вилікувалось у світі
138,122,966
Захворіло в Україні
2,129,073
Померло в Україні
46,987
Вилікувалось в Україні
1,797,136
Журнал Forbes визнав Павла Дурова доларовим мільярдером

Журнал Forbes визнав Павла Дурова доларовим мільярдером

Ключовим фактором стала популярність месенджера Telegram і зростання його аудиторії

Журнал Forbes визнав Павла Дурова доларовим мільярдером
Фото TechCrunch / flickr.com / techcrunch.com

Журнал Forbes визнав засновника соціальної мережі «ВКонтакте» і месенджера Telegram Павла Дурова доларовим мільярдером. За попередніми дослідженнями, статки Дурова на сьогодні становлять $1,7 млрд.

Ключову роль у переоцінці статків Дурова зіграло зростання аудиторії Telegram і приготування до виходу сервісу на ICO. Forbes оцінив месенджер у $1 млрд.

Як зазначає видання, аудиторія месенджера Telegram постійно зростає – у лютому 2016 року Павло Дуров повідомив про 100 млн користувачів, а в I кварталі 2018 року очікується, що кількість користувачів складе 200 млн чоловік.

«Але навіть за найбільш консервативними контрактами Forbes, Telegram коштує понад $1 млрд, а його творець Павло Дуров – доларовий мільярдер. За попередніми оцінками Forbes, капітал засновника Telegram становить не менше $1,7 млрд. І можливості для зростання ще не вичерпані», – пише видання.

У січні стало відомо, що Telegram планує провести ICO. За інформацією Financial Times, у ході ICO планують залучити $1,2 млрд у два етапи, а інтерес до потенційного ICO месенджера проявили великі інвестори Кремнієвої долини, які раніше інвестували в Google і Amazon.

Навесні 2017 року Forbes оцінював статки Дурова в $950 млн – це 100-е місце по Росії. З 2016 року статки Дурова зросли в півтора раза.

Раніше ми повідомляли, що ICO месенджера Telegram зібрало заявок на $3,8 млрд. А через ажіотажний попит на Telegram сформувався вторинний ринок, де перекуповується право на викуп токенів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті