Венесуела розпочинає продаж власної криптовалюти

Венесуела розпочинає продаж власної криптовалюти

Petro (ERS 20 ) стала першою криптовалютою у світі, яка забезпечуватиметься реальними активами, а саме нафтою

Венесуела розпочинає продаж власної криптовалюти
фото з pixabay.com

Продаж власної венесуельської криптовалюти Petro розпочинається у країні у вівторок, 20 лютого. Про це повідомляє Cryptobible.

Випуск власної криптовалюти має на меті протистояти економічній кризі в країні, яку вона переживає протягом вже кількох років. На думку венесуельського уряду, криптовалюта допоможе країні отримати доступ до хоч якоїсь твердої валюти. Крім того, Petro має допомогти боротись із санкціями та спричинити прорив у створенні цифрової, прозорої економіки.

«Її запуск сприятиме розвитку незалежної, прозорої цифрової економіки, відкритої до прямої участі громадян, яка слугуватиме платформою для розвитку криптовалютних активів та інновацій у Венесуелі та інших країнах, що розвиваються», – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, одна одиниця криптовалюти ERS 20 коштуватиме як барель нафти, приблизно $60.

Загалом буде випущено 100 млн одиниць цифрової валюти, з яких 82,4 млн будуть доступні на першому етапі.

Нагадаємо, ще наприкінці 2017 року президент Венесуели Ніколас Мадуро оголосив, що країна виділить 5 млрд барелів нафти для забезпечення вартості власної криптовалюти. Планувалось, що Petro стане першою у світі цифровою валютою, яка забезпечуватиметься реальними активами.

Як повідомлялось, законодавці у Венесуелі підрахували, що інфляція в країні за 2017 рік перевищила 2600%, тобто зросла в 39 разів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло