Захворіло у світі
30,513,096
Померло у світі
951,994
Вилікувалось у світі
20,781,642
Захворіло в Україні
172,712
Померло в Україні
3,516
Вилікувалось в Україні
76,754
Порошенко підписав закон про деокупацію

Порошенко підписав закон про деокупацію

Порошенко наголосив, що закон не порушує мінських угод

Порошенко підписав закон про деокупацію
Фото з офіційного сайту президента

В ході засідання Воєнного кабінету президент Петро Порошенко підписав закон про деокупацію Донбасу. Про це пише Громадське.

«Чому цей закон такий важливий? Цей закон з одного боку відображає мою стратегію, як президента і Верховного головнокомандувача повернення окупованих територій під український суверенітет у законі ми кваліфікуємо Росію як державу агресора і це закріплено на законодавчому рівні», – зазначив Порошенко.

Разом з цим президент підкреслює що закон забезпечує правовий механізм повернення окупованих територій, в тому числі політико-дипломатичним шляхом.

Порошенко наголосив, що закон не порушує мінських угод і наголосив, що даний закон є рамковим і потребує подальшого законодавчого забезпечення.

Нагадаймо, 18 січня 2018 року Верховна Рада України після тривалого обговорення ухвалила закон «Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях» №7163, більше відомий як «закон про реінтеграцію Донбасу».

Пізніше було повідомлено, що Рада не підтримала постанову про скасування закону про деокупацію Донбасу.

Більше про особливості закону про деокупацію читайте в матеріалі Mind «Яскрава ілюстрація: як і навіщо Рада голосувала за реінтеграцію Донбасу»

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті