Хакери зламали хмарний сервіс Tesla для майнінгу криптовалюти

Хакери зламали хмарний сервіс Tesla для майнінгу криптовалюти

Дії зловмисників викрила компанія, що працює в галузі цифрової безпеки

Хакери зламали хмарний сервіс Tesla для майнінгу криптовалюти
Фото Getty Images / Global Images Ukraine

Хмарне сховище компанії Tesla Motors зламали хакери і використовували для майнінгу криптовалюти. Про це повідомляється в звіті фірми RedLock, яка спеціалізується на інформаційній безпеці.

Зловмисники отримали доступ до серверів Tesla в хмарному просторі Amazon через платформу оптимізації додатків Kubernetes від Google, яка не була захищена паролями. Хакери застосували шкідливий програмний алгоритм, за допомогою якого скористалися потужностями хмари для майнінгу криптовалюти.

Злочинці зламали сервери, де оброблялися дані телеметрії від автомобілів Tesla.

Фахівці RedLock відразу повідомили про свою знахідку представникам Tesla, після чого ті за лічені години ліквідували загрозу для інфраструктури.

Автовиробник повідомляє, що згідно з результатами внутрішнього розслідування, зловмисники не мали доступу до інформації, яка могла б скомпрометувати особисті дані користувачів або нести загрозу для безпеки автомобілів Tesla.

Нагадаємо, понад 10 000 австрійців стали жертвами криптовалютної піраміди – ошукані вкладники втратили понад 80 млн євро.

Як повідомляється в даних дослідження, щороку кібератаки обходяться світу в $600 млрд, а лідером у сфері кіберзлочинності є Росія.

Тим часом Ілон Маск обіцяє випускати по 1 млн на рік спорткарів Tesla Model Y. Широке виробництво нової моделі, ймовірно, почнеться 2020 року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті