ФБР перевіряє угоду, укладену Іванкою Трамп з закордонними бізнесменами

ФБР перевіряє угоду, укладену Іванкою Трамп з закордонними бізнесменами

Перш ніж довірити комусь державні секрети, слід перевірити, чи не будуть на нього тиснути іноземні агенти

ФБР перевіряє угоду, укладену Іванкою Трамп з закордонними бізнесменами
фото Shutterstock

Відділ контррозвідки американського ФБР перевірить одну з міжнародних ділових угод Іванки Трамп, доньки нинішнього президента США, повідомляє CNN в ексклюзивному матеріалі.

Зокрема, йдеться про переговори і фінансові умови угоди щодо будівництва готелю Trump International в Ванкувері (Канада). За даними телеканалу, Іванка грала ключову роль в тому, щоб в 2013 році зрушити з місця цей проект. 187-метровий готель у центрі міста був відкритий у 2017 році, відразу після інаугурації Трампа.

Trump Organisation не є власником будівлі, однак отримує прибуток від представника однієї з найбагатших родин в Канаді – малазійського девелопера Джу Кім Тіа. Крім того, у готелі є спа-салон під назвою Ivanka Trump.

Розслідування ФБР проводиться в рамках перевірок, необхідних для схвалення видачі Іванці Трамп постійного допуску до державних секретів як одній зі співробітниць адміністрації президента. Поки що в доньки Трампа є лише так званий тимчасовий допуск.

Ця процедура перевірки є стандартною, стверджує видання. Її мета – простежити, чи будь-яка з торгових угод не робить співробітника вразливим до тиску з боку іноземних агентів, в тому числі Китаю.

Раніше повідомлялося, що Іванка Трамп працюватиме на свого батька в Білому домі, але грошей за роботу їй не платитимуть.

Також відомо, що компанія доньки президента США торгує в Китаї 19 видами товарів, серед яких сумки та прикраси.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло