Тігіпка обрано головою правління ТАСкомбанку

Тігіпка обрано головою правління ТАСкомбанку

Призначення відбулося у зв’язку з запланованим процесом приєднання ПАТ «ВіЕс Банк» до АТ «ТАСкомбанк»

Тігіпка обрано головою правління ТАСкомбанку
Фото УНІАН

Спостережна рада АТ «ТАСкомбанк» призначила Сергія Тігіпка головою правління банку. Про це повідомляє прес-служба банку.

Згідно з повідомленням, призначення відбулося у зв’язку з запланованим процесом приєднання ПАТ«ВіЕс Банк» до АТ«ТАСкомбанк». Катерину Мелеш, що керувала банком, призначено заступником голови ради директорів ТОВ «Група ТАС».

«Враховуючи важливість питання реорганізації банків Групи «ТАС», спостережна рада ТАСкомбанку прийняла рішення про переобрання голови правління банку. Переконана, що великий управлінський досвід Сергія Тігіпка в банківській сфері дозволить провести об’єднуючі процеси максимально ефективно й комфортно як для клієнтів, так і для співробітників банків», – йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялось, що Тігіпко планує об'єднати VS Банк з ТАСкомбанк.

Слід зазначити, що ТАСкомбанк отримав дві зірки з п'яти в оновленому Рейтингу банків Mind, що відповідає низькому рівню життєзбатності за методологією Mind.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло