Програму імпортзаміщення космічної галузі України скоригували з огляду на перехід на нові технології
Перші результати очікуються через три-три з половиною роки, коли буде запущений перший ракетоносій «Циклон- 4М»

Забезпечити рішення задач імпортозаміщення в ракетно-космічній галузі України планується в межах переходу галузі на нові технології. Про це з посиланням на голову Державного космічного агентства України Павла Дегтяренка пише Інтерфакс-Україна.
Згідно з повідомленням, сформована раніше галузева програма імпортозаміщення була скоригована з урахуванням переходу світової ракетно-космічної промисловості на нові технології.
«Це стосується і вуглецевих композитних матеріалів з вуглепластиків. Це особливо стосується 3D-друку і виробництва необхідних нам сплавів у порошках. Ми йдемо від покупки злитків, плит, прокату цих металів для того, щоб механічно їх виготовляти. Ми переходимо на нові технології і вже у себе налагоджуємо виробництво порошків, у наших зарубіжних партнерів купуємо необхідне обладнання, необхідні порошки», – зазначив Дегтяренко.
Разом з цим він повідомив, що станом на сьогодні вже налагоджена співпраця з близько 15 країнами. Перші результати очікуються через три-три з половиною роки, коли буде запущений перший ракетоносій «Циклон- 4М».
Державне космічне агентство України – спеціально уповноважений центральний орган виконавчої влади України, який забезпечує реалізацію державної політики в галузі космічної діяльності, здійснює керівництво дорученою йому сферою управління, несе відповідальність за стан її розвитку.
Головними задачами є розробка концептуальних основ державної політики в галузі дослідження і використання космічного простору в мирних цілях і в інтересах безпеки держави; забезпечення організації і розвитку космічної діяльності в Україні та організація і розвиток співпраці з іншими державами.
Раніше повідомлялося, що космічна галузь України збільшила обсяги виробництва на 26,3% за минулий рік.