Програму імпортзаміщення космічної галузі України скоригували з огляду на перехід на нові технології

Програму імпортзаміщення космічної галузі України скоригували з огляду на перехід на нові технології

Перші результати очікуються через три-три з половиною роки, коли буде запущений перший ракетоносій «Циклон- 4М»

Програму імпортзаміщення космічної галузі України скоригували з огляду на перехід на нові технології
Фото: Shutterstock

Забезпечити рішення задач імпортозаміщення в ракетно-космічній галузі України планується в межах переходу галузі на нові технології. Про це з посиланням на голову Державного космічного агентства України  Павла Дегтяренка пише Інтерфакс-Україна.

Згідно з повідомленням, сформована раніше галузева програма імпортозаміщення була скоригована з урахуванням переходу світової ракетно-космічної промисловості на нові технології.

«Це стосується і вуглецевих композитних матеріалів з вуглепластиків. Це особливо стосується 3D-друку і виробництва необхідних нам сплавів у порошках. Ми йдемо від покупки злитків, плит, прокату цих металів для того, щоб механічно їх виготовляти. Ми переходимо на нові технології і вже у себе налагоджуємо виробництво порошків, у наших зарубіжних партнерів купуємо необхідне обладнання, необхідні порошки», – зазначив Дегтяренко.

Разом з цим він повідомив, що станом на сьогодні вже налагоджена співпраця з близько 15 країнами. Перші результати очікуються через три-три з половиною роки, коли буде запущений перший ракетоносій «Циклон- 4М».

Державне космічне агентство України – спеціально уповноважений центральний орган виконавчої влади України, який забезпечує реалізацію державної політики в галузі космічної діяльності, здійснює керівництво дорученою йому сферою управління, несе відповідальність за стан її розвитку.

Головними задачами є розробка концептуальних основ державної політики в галузі дослідження і використання космічного простору в мирних цілях і в інтересах безпеки держави; забезпечення організації і розвитку космічної діяльності в Україні та організація і розвиток співпраці з іншими державами.

Раніше повідомлялося, що космічна галузь України збільшила обсяги виробництва на 26,3% за минулий рік.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло