«Райффайзен Банк Аваль» збільшив чистий прибуток на 17% минулого року

«Райффайзен Банк Аваль» збільшив чистий прибуток на 17% минулого року

Активи банку зросли на 18,4%, до 66,2 млрд грн

«Райффайзен Банк Аваль» збільшив чистий прибуток на 17% минулого року
Фото: Shutterstock

АТ «Райффайзен Банк Аваль» (Київ) у 2017 році збільшив чистий прибуток на 17%, до 4,46 млрд грн, порівняно з 2016 роком. Про це пише Інтерфакс-Україна.

Згідно з повідомленням, активи банку зросли на 18,4%, до 66,2 млрд грн. Кредити клієнтам з урахуванням резервів збільшились на 31,6%, до 36,84 млрд грн. Інвестиційні цінні папери зросли в 2,7 раза, до 5,7 млрд грн. Грошові кошти та еквіваленти збільшились на 0,04%, до 10,29 млрд грн. Однак інші активи зменшились на 14%, до 428,387 млн грн.

Разом з цим повідомляється, що було прийняте рішення направити 4,2 млрд грн від чистого прибутку за минулий рік на виплату дивідендів власникам простих акцій.

Також акціонери планують змінити тип товариства з публічного на приватне АТ, затвердити наглядову раду в складі: Мартін Грюль (голова), Андрій Степаненко (заступник голови), Джозеф Еберле, Харальд Кроегер, Роберт Фріц, Андреа Марарі, Анна Дерев'янко, Павло Шеремета, Даніель Білак (останні троє – незалежні члени наглядової ради банку).

Райффайзен Банк Аваль – одна з найбільших приватних банківських установ України. Банк є універсальною фінансовою установою з досить великою кількістю відділень, яких на початок 2017 року налічувалось понад 500 по всій Україні. На початку 2017 року активи банку сягали близько 57 млрд грн. За перше півріччя 2017-го порівняно з відповідним періодом 2016 року Райффайзен Банк Аваль збільшив чистий прибуток в 1,9 раза, до 2,738 млрд грн.

Банк став лідером рейтингу Mind щодо життєздатності банків, що працюють в Україні, оскільки значно покращив за останній рік якість кредитного портфеля. Високу оцінку йому забезпечили загальні показники ліквідності та рентабельності капіталу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло