mind
У Києві заборонили пластикові пакети

У Києві заборонили пластикові пакети

На перших етапах це створює певні незручності для покупців

У Києві заборонили пластикові пакети
фото Facebook Roman Pugach

Київська міська влада, враховуючи світові екологічні тенденції, прийняла рішення про заборону пластикових пакетів, зважаючи на їх неабияку шкідливість для навколишнього середовища, повідомляє ReThink.

У зв’язку з цим у київських супермаркетах відтепер пакети придбати неможливо. Крім того, з доступу зникли одноразові поліетиленові пакети.

Покупці жаліються на незручності, які виникли у зв’язку з відсутністю звичних пакетів.

«Пішов за продуктами. Виявляється, в Києві заборонили пластикові пакети. Викручувався, як міг. Добре, що кохана не попросила купити мʼяса», – пише один зі споживачів у соцмережі.

Це жах... Пішов за продуктами. Виявляється, в Києві заборонили пластикові пакети. Викручувався як міг. Добре, що кохана не попросила м'яса купити..

Опубліковано Roman Pugach 31 березень 2018 р.

Натомість покупцям пропонується користуватися зручними багаторазовими торбинками, сумками, плетеними кошиками та проявляти креатив у цій ситуації всіма можливими способами.

Читачі, напевно, вже здогадалися, що ця новина – поки що творча вигадка. Редакція Mind вітає читачів з Днем сміху і закликає дбати про навколишнє середовище.

Хоча незабаром такі новини можуть втілитися в реальність, оскільки Київська міська рада наприкінці грудня 2017 року направила у Верховну Раду звернення про необхідність прийняття закону про заборону використання та продажу поліетиленових пакетів.

В Україні на одну людину припадає понад 500 поліетиленових пакетів на рік, при цьому період розкладання пакета становить 200-400 років. Близько 40 країн світу вже прийняли нормативні акти, які забороняють або обмежують використання поліетиленових пакетів, зазначили в Київраді.

Нагадаємо, в Кенії повністю заборонили використання пластикових пакетів, за це там тепер можна потрапити у в’язницю на 4 роки – і це не жарти – або заплатити штраф у $38 000.

У Німеччині та Брюсселі також відмовляються від використання пластикових пакетів і переходять на полотняні торбинки.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті