Захворіло у світі
18,080,067
Померло у світі
689,370
Вилікувалось у світі
10,691,528
Захворіло в Україні
73,158
Померло в Україні
1,738
Вилікувалось в Україні
39,876
Ахметов не домігся розмороження активів у Нідерландах

Ахметов не домігся розмороження активів у Нідерландах

Цьому завадило рішення Арбітражного суду Амстердама

Ахметов не домігся розмороження активів у Нідерландах
Фото: УНІАН

Адвокати холдингу СКМ Ріната Ахметова не змогли переконати арбітражних суддів у Нідерландах розморозити активи компанії на загальну суму у понад $820 млн, повідомляє DW із посиланням на відповідне рішення Арбітражного суду Амстердама від 5 квітня, яке є у розпорядженні видання.

Так, заборона продавати або переоформлювати активи діє з грудня минулого року за рішеннями судів у Нідерландах і на Кіпрі, де зареєстровано компанії холдингу.

Водночас, СКМ напередодні у відповідній заяві щодо зазначеного рішення суду заявила, що планує його оскаржити.

«Ми категорично не згодні з рішенням, яке виніс сьогодні суд в Амстердамі, і маємо намір його оскаржити. Ми наполягаємо на тому, що підстави, за якими компанія Raga Establishment Limited домоглася накладення арешту на акції ряду компаній Групи СКМ в Нідерландах, є збитковими та неправомірними, і тому арешт повинен бути негайно знятий», – йдеться в повідомленні із посиланням на директора з міжнародних відносин та зв'язків з інвесторами CКM Джока Мендозу-Вілсона.

Нагадаємо, майно Ахметова було заблоковане рішенням судів у Великобританії, Нідерландах і на Кіпрі наприкінці минулого року.

Так, окружний суд Нікосії 27 грудня 2017 року ухвалив наказ заморозити активи бізнесмена Ріната Ахметова на суму $820 млн у справі «Укртелекому».

Водночас, група СКМ Ріната Ахметова заявила про наміри оскаржуватиме рішення суду на Кіпрі про заморожування активів на суму $820 мільйонів. 

Замороження активів сталося за позовом компанії Raga Establishment, яка належить колишньому голові правління Родовід Банку Денису Горбуненку бізнес-партнеру і другу мільярдера Дмитра Фірташа. Raga продала «Укртелеком» Ахметову у 2013 році за $860 млн, але бізнесмен нібито вніс тільки $100 млн авансу фірмам, пов'язаним з Фірташем, і припинив платежі.

Так, суд може повернути «Укртелеком» оточенню Фірташа.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті