Міністр фінансів США пояснив, чому проти російської еліти ввели санкції

Міністр фінансів США пояснив, чому проти російської еліти ввели санкції

Таким чином Штати намагаються припинити «шкідливу діяльність» Росії по всьому світу

Міністр фінансів США пояснив, чому проти російської еліти ввели санкції
Twitter @stevenmnuchin1

Глава американського міністерства фінансів США Стівен Мнучін пояснив, чому відомство запровадило санкції проти 24 російських олігархів та чиновників, наближених до Путіна. Таким чином США реагує на «шкоду, яку Росія чинить по всьому світу», зазначив Мнучін.

Заяву посадовця оприлюднено на офіційному сайті Мінфіну.

«Російський уряд бере участь в цілому ряді шкідливої активності по всьому світу, включаючи окупацію Криму і спонсорування насильства в східній Україні; поставку зброї режиму Асада, щоб вони бомбардували власних громадян», – прокоментував Мнучін.

«Росія намагається підірвати західний демократичний устрій і здійснює по всьому світу хакерські атаки», – сказав він.

«Російські олігархи і представники еліти, які отримують вигоду від цієї корупційної системи, більше не зможуть уникати наслідків від дестабілізуючих дій російської влади», – підсумував Мнучін.

Як повідомлялося, раніше цього дня Сполучені Штати ввели санкції проти 7 російських бізнесменів і 17 високопоставлених чиновників з «кремлівського списку». Це такі відомі бізнесмени та олігархи, як Ігор Ротенберг, Олег Дерипаска, Кирило Шамалов, Віктор Вексельберг, Сулейман Керімов. Також глава правління «Газпрому» Олексій Міллер, міністр МВС Володимир Колокольцев, глава Росгвардії Віктор Золотов, глава «Роскомнадзора» Олександр Жаров, глава ВТБ Андрій Костін.

Серед компаній у списку фігурують: En+ Group, група ГАЗ, UC Rusal, «Базовий елемент» та інші.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло