mind
Apple вимагає видалити з AppStore російський сервіс виклику таксі «Максим»

Apple вимагає видалити з AppStore російський сервіс виклику таксі «Максим»

Проте навіть після видалення з магазину додатків він все одно буде доступний в Ірані

Apple вимагає видалити з AppStore російський сервіс виклику таксі «Максим»
https://taximaxim.com.ua

Компанія Apple вимагає видалити з магазину додатків AppStore російський мобільний додаток для виклику таксі «Максим». В Apple пояснюють свою вимогу тим, що сервіс пов'язаний з країнами, які знаходяться під санкціями США, повідомляє RNS.

«При поширенні додатків в App Store компанія Apple повинна дотримуватися законів США. Відповідно до положень США про санкції, AppStore не може розміщувати, поширювати або вести справи з певними додатками чи розробниками, пов'язаними з країнами, на які накладено ембарго США. Нещодавно ми з'ясували, що компанія Apple не може розміщувати ваш додаток, оскільки це заборонено положеннями про санкції США», – йдеться в повідомленні.

Сервіс «Максим» отримав повідомлення про необхідність видалити додаток протягом 14 днів.

Країни, які опинилися під санкціями, в повідомленні не конкретизуються. Однак у «Максим» вважають, що мова йде про Іран, де додаток доступний в місцевому аналогу AppStore.

У січні Apple вже вимагала у компанії виключити Іран з числа обслуговуваних країн. Представник «Максим» заявив, що AppStore заблокований в Ірані, але додаток доступний в його аналогу, який Apple не блокує.

Таким чином – парадокс, але видалення додатка «Максим» з AppStore позначиться на користувачах всіх інших країн, де доступний сервіс, крім Ірану.

Сервіс таксі «Максим» доступний в 10 країнах: Україні, Росії, Казахстані, Грузії, Болгарії, Таджикистані, Білорусі, Азербайджані, Італії, Ірані. Працює в 260 російських містах.

Як повідомлялося, кілька днів тому ввели нові санкції проти 24 російських олігархів, наближених до путіна, серед них Олег Дерипаска та Віктор Вексельберг, компанії En+ Group, група «ГАЗ», «Русал», «Базовий елемент», «Євросибенерго», «Російські машини», група «Ренова».

Нагадаємо, у рейтингу найдорожчих та найдешевших таксі світу на першому місці опинився Токіо, на останньому – Каїр.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті