mind
S&P підтвердив і відкликав рейтинги ПриватБанку на рівні «CCC+/C»

S&P підтвердив і відкликав рейтинги ПриватБанку на рівні «CCC+/C»

Агентство вважає, що банк навряд чи допустить дефолт протягом року

S&P підтвердив і відкликав рейтинги ПриватБанку на рівні 	«CCC+/C»
Фото УНІАН

Міжнародне рейтингове агентство S&P Global Ratings підтвердило довгостроковий і короткостроковий кредитні рейтинги українського ПриватБанку на рівні «CCC+/C» зі стабільним прогнозом. Про це повідомляє Інтерфакс.

«Підтвердження (рейтингів) відображає нашу думку про те, що кредитоспроможність ПриватБанку залишається вразливою, незважаючи на його націоналізацію, і що банк залежить від сприятливих ділових, фінансових і економічних умов для задоволення своїх фінансових зобов'язан», – зазначає S&P Global Ratings.

Агентство також вказує на судові ризики, пов'язані з екс-власниками випусків єврооблігацій, які потрапили під процедуру bail-in наприкінці 2016 року, коли банк був націоналізований. Терміни та ймовірний результат вирішення цього питання наразі вкрай невизначені, додає S&P.

Однак агентство вважає, що банк навряд чи допустить дефолт по якимось зобов'язанням протягом наступних 12 місяців.

S&P також відзначає поступовий прогрес у реструктуризації банку після націоналізації, включаючи розробку нової стратегії зростання, поступове очищення балансу банку й зміцнення його управлінської команди з призначенням нового голови правління та інших досвідчених фахівців у правління та наглядову раду.

Прогноз «стабільний»агентство пояснює очікуваннями поточної державної підтримки банку після його націоналізації.

Після підтвердження рейтингів S&P вони були відкликані на прохання банку.

У ПриватБанку підтвердили завершення співпраці з S&P в рамках політики банку по оптимізації витрат, зокрема й по роботі з рейтинговими агентствами. У ПриватБанку залишаються кредитні рейтинги міжнародних агентств Fitch і Moody's.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті