mind
Міноборони РФ: війська Асада повністю взяли під контроль Східну Гуту

Міноборони РФ: війська Асада повністю взяли під контроль Східну Гуту

У Думу для забезпечення правопорядку ввели російську військову поліцію

Міноборони РФ: війська Асада повністю взяли під контроль Східну Гуту
фото з twitter.com/SyriaCivilDef

Російські війська повідомили, що сирійська армія взяла під контроль Думу та весь регіон Східна Гута. Про це повідомляє ТАСС.

 «Підняття державного прапору над будівлею міста Дума ознаменувало контроль над цим населеним пунктом, а відповідно – над усією Східною Гутою в цілому», – заявив голова Центру із примирення ворогуючих сторін Юрій Євтушенко.

Міноборони РФ повідомило про введення в Думу російської військової поліції, метою якої є забезпечення безпеки та суспільного порядку.

«Відсьогодні в місті Дума працюють підрозділи військової поліції Збройних сил РФ. Вони є гарантом підтримання правопорядку в місті», – йдеться в заяві міністерства.

Євтушенко розповів, що за останню добу місто покинуло майже 4000 людей, які здали більше 400 одиниць зброї, включно з великокаліберними кулеметами, гранатометами, снайперськими та штурмовими гвинтівками.   

Нагадаємо: 7 квітня щонайменше 70 людей було вбито під час хімічної атаки в сирійській Думі в регіоні Східна Гута.

Президент Трамп одразу жорстко відреагував на новину: він звинуватив у підтримці «тварини Асада» Іран та Росію та особисто Владіміра Путіна, пообіцявши, що за це доведеться «заплатити велику ціну».

Пізніше стало відомо, що США визначили 22 цілі на території Сирії для своїх ударів у відповідь на хімічну атаку.

Посол РФ у Лівані заявив згодом, що кожна ракета, випущена США, буде збита, крім того, РФ погрожує знищити й пристрої, з яких ці ракети будуть випущені.

Трамп із відповіддю не забарився та наказав РФ готуватися збивати ракети, «вони будуть прилітати – хороші, нові та «розумні».    

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті