mind
Антиамериканські санкції: Росія відмовиться від алкоголю та тютюну з США

Антиамериканські санкції: Росія відмовиться від алкоголю та тютюну з США

Санкції стосуватимуться також припинення співпраці між РФ та США в атомній та авіаційній галузях

Антиамериканські санкції: Росія відмовиться від алкоголю та тютюну з США
Фото Pixabay

Законодавці РФ внесли законопроект щодо дій Росії у відповідь на санкції США, які передбачають обмеження на ввезення американського продовольства, алкоголю та тютюну, а також тимчасове припинення співпраці між країнами в галузі авіації. Про це повідомляє «Коммєрсант».

Відповідний документ буде розглянуто Радою Думи 16 квітня. Після цього його буде надіслано до регіонів, обговорено з експертами та розглянуто на найближчому засіданні нижньої палати парламенту.

Законопроект «розроблено як захід у відповідь на виклики США, їх посадовців, виражені в недружніх та неконструктивних діях, введенні санкції стосовно як Російської Федерації в цілому, так і її громадян та юридичних осіб». Він надасть російській владі «повноваження щодо введення низки заходів економічного та політичного характеру».

Законопроект передбачає призупинення співробітництва з США в сфері атомної, авіабудівної та ракетної галузей, заборону на участь американських громадян у приватизації в Росії, а також заборону або обмеження на ввіз ліків, сільгосппродукції, сировини та продовольчих товарів із США та країн, які підтримали санкції». Зазначається, що йдеться про алкоголь та тютюн.

Нагадаємо: 6 квітня Мінфін США впровадив санкції проти кількох десятків російських бізнесменів, чиновників та компаній.

За лічені дні найбагатші люди РФ втратили понад $16 млрд.

Більше про антиросійські санкції та про те, чим вони відрізняються від попередніх, можна дізнатися з матеріалу Mind «New Wave: що означають нові санкції проти РФ».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті