Yanair дозволили літати за маршрутом Харків-Батумі
Термін дії права на експлуатацію починається з 1 травня цього року і діє необмежено

Комісія Державіаслужби з видачі та відкликання прав на експлуатацію повітряних напрямків рекомендувала дозволити авіакомпанії Yanair літати за маршрутом Харків-Батумі на регулярній основі. Відповідне рішення прийняла комісія 28 березня, його має затвердити голова Державіаслужби. Про це пише ЦТС.
Згідно з повідомленням, термін дії права на експлуатацію починається з 1 травня цього року і діє необмежено.
Раніше компанія анонсувала відповідні перельоти з 4 червня.
ТОВ «Янейр ЛТД» (Yanair) зареєстровано в червні 2012 року в Житомирі, у липні 2013 року авіаперевізник отримав сертифікат на здійснення діяльності. Компанія базується в міжнародному аеропорту Київ (Жуляни). Виконує регулярні рейси до Тель-Авіву і Грузії (Тбілісі і Батумі) з Києва та Одеси. Крім того, авіакомпанія виконує чартерні рейси на курортних напрямках з аеропортів Бориспіль, Харків, Львів, Херсон.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].