Банк «Хрещатик» ліквідовано законно – Окружний адмінсуд

Банк «Хрещатик» ліквідовано законно – Окружний адмінсуд

18 квітня суд повністю відмовив у задоволенні позову кредитора банку «Хрещатик» ТОВ «Агрофірма П’ятихатська» до Національного банку

Банк «Хрещатик» ліквідовано законно – Окружний адмінсуд
Фото: Flickr NBU

Окружний адміністративний суд м. Києва 18 квітня 2018 року повністю відмовив у задоволенні позову кредитора ПАТ «КБ «Хрещатик» ТОВ «Агрофірма П’ятихатська» до Національного банку. Про це повідомляє прес-служба НБУ.

Згідно з повідомленням, «Агрофірма П’ятихатська» у серпні минулого року звернулася з позовом до Національного банку з вимогою визнати протиправним та скасувати рішення Правління НБУ про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію банку «Хрещатик».

Суд прийшов до висновку, що позивач не має ніякого права оскаржуваити рішення банківського регулятора.

Нагадаємо, що, згідно з судовими матеріалами, 4 квітня 2016 року НБУ відніс банк «Хрещатик» до категорії проблемних строком на 180 днів, встановив для банку обмеження в діяльності.

5 квітня 2016 року НБУ визнав «Хрещатик» неплатоспроможним. 2 червня 2016 року НБУ відправив банк на ліквідацію.

Раніше повідомлялося, що Фонд гарантування вкладів фізичних осіб заявляє, що існує ризик втрати контролю над активами ПАТ «КБ «Хрещатик» через розпочату судову кампанію щодо відміни процедури ліквідації банку, яка триває вже майже 2 роки. 

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло