Захворіло у світі
18,288,573
Померло у світі
693,805
Вилікувалось у світі
10,913,524
Захворіло в Україні
74,219
Померло в Україні
1,764
Вилікувалось в Україні
40,613
Компанію «Воля» хоче викупити мексиканський медіа-магнат

Компанію «Воля» хоче викупити мексиканський медіа-магнат

Близько двох тижнів тому переговори з «Волею» почав мексиканський бізнесмен, який був найбагатшим у світі з 2010 по 2013 рік

Компанію «Воля» хоче викупити мексиканський медіа-магнат
Фото: Shutterstock

Одного з найбільших операторів кабельного телебачення та інтернету – компанію «Воля» хочуть викупити за $112 млн. Таку пропозицію зробив мексиканський медіа-магнат, повідомило Mind джерело на ринку.

Виданню підтвердили, що близько двох тижнів тому переговори з «Волею» почав Карлос Слім – мексиканський бізнесмен, який був найбагатшим у світі з 2010 по 2013 рік. Його статок оцінюється в $52,8 млрд. Слім володіє 57% акцій America Movil, холдингом Grupo Carso, що контролює ряд великих компаній, зокрема, у галузі інфраструктурного будівництва.

У 2014 році мільярдер став акціонером великої європейської телекомунікаційної групи Telekom Austria Group. У числі активів цієї групи є і найбільший мобільний оператор Білорусі – Velcom.

На думку джерела видання, пропозиція в $112 млн за «Волю» – погана новина для телеком-ринку.

«Фактично компанія може піти за 4,5 EBITDA. Це вирок для інших компаній, свідоцтво знецінення українських телеком-активів», – зазначив спікер і дав, що «Воля» коштує $150–170 млн.

Редакція Mind направила запит до «Волі», але компанія проігнорувала запитання журналіста.

Компанію «Воля» хоче викупити мексиканський медіа-магнат

Нагадаємо, «Воля» подала в позов проти видання, вимагаючи спростувати деякі оцінки журналіста та спікерів Mind у матеріалі, присвяченому «можливому» продажи інтернет- та тб-провайдера.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті