mind
Через санкції США Дерипасці довелося повернути орендовані літаки – Reuters

Через санкції США Дерипасці довелося повернути орендовані літаки – Reuters

Російський олігарх не може ними користуватися через санкції

Через санкції США Дерипасці довелося повернути орендовані літаки – Reuters
Gulfstream G550
фото Wikipedia

Російський магнат Олег Дерипаска повернув три орендовані літаки, оскільки не міг ними користуватися через антиросійські санкції США. Про це повідомляє Reuters.

Ці повітряні судна – реактивні літаки Gulfstream, яким надають перевагу бізнесмени.

Факт повернення літаків свідчить про те, наскільки сильно санкції вплинули на ділову імперію Дерипаски, зокрема на компанію «РусАл» – одного з найбільших виробників алюмінію.

Директор Freestream Алврез Іттихадьєх повідомив, що літаки належали Credit Suisse та Raiffeisen. Він також уточнив, що компанії Дерипаски взяли їх в оренду через приватну компанію.

«Хто його використовував? Старше керівництво компанії, включно з самим Дерипаскою, – сказав Алврез Іттихадьєх. – Він під санкціями, його компанії під санкціями, він повинен повернути літак. Він має припинити оренду у відповідності до правил санкцій».

Повідомляється, що один із літаків, Gulfstream G550, коштує приблизно $50 млн.

Нагадаємо: 6 квітня Міністерство фінансів США впровадило нові санкції проти кількох десятків російських бізнесменів та олігархів. Більше про нові санкції, та чому їх головною мішенню став Дерипаска, можна дізнатися з матеріалу Mind «New Wave: що означають нові санкції США проти РФ».

Одразу після введення санкції акції «РусАла» та En+, що належать російському олігарху, обвалилися. А більш ніж за тиждень впали до свого рекордного мінімуму.

3 травня до санкційного списку Дерипаску внесла і РНБО.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті