«ТАСкомбанк» має намір затвердити поглинання «ВіЕс Банку» найближчим часом

«ТАСкомбанк» має намір затвердити поглинання «ВіЕс Банку» найближчим часом

Таке рішення планується розглянути на позачергових зборах акціонерів

«ТАСкомбанк» має намір затвердити поглинання «ВіЕс Банку» найближчим часом
Фото: Facebook tascombank

ПАТ «ТАСкомбанк» (Київ) в рамках позачергових зборів акціонерів 22 травня, планує затвердити ряд рішень щодо здійснення угоди для поглинання ПАТ «ВіЕс Банку» (Львів).

Про це йдеться у порядку денному зазначених зборів акціонерів, розміщеному на сайті фінустанови.

Так, в рамках зборів акціонерів, планується затвердити план реорганізації шляхом приєднання «ВіЕс Банку», затвердити план та терміни проведення реорганізації, затвердити договір про зазначене приєднання фінустанови до «ТАСкомбанк», створити ревізійну комісію для проведення інвентаризації та ревізії матеріальних цінностей, що перебувають на обліку «ВіЕс Банку».

Станом на 1 березня цього року, за даними Національного банку України, показник адекватності регулятивного капіталу банку становив 11,81% (при мінімально необхідних 10%).

Разом з цим, за даними регулятора, станом на 1 січня 2018 року, «ТАСкомбанк» зайняв 18 місце (13842,6 млн грн) серед діючих банків.

Слід зазначити, що «ТАСкомбанк» отримав 3 зірки з 5 в оновленому Рейтингу банків Mind, що відповідає низькому рівню життєзбатності за методологією Mind.

Раніше повідомлялось, що спостережна рада АТ «ТАСкомбанк» призначила Сергія Тігіпка головою правління банку.

Пізніше було повідомлено, що Голову «ТАСкомбанку» Катерину Мелеш звільнили на вимогу НБУ і заборонили очолювати банки протягом 10 років.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті