mind
Ferrexpo Жеваго інвестувала понад 748,9 млн грн в українські активи за l квартал 2018 року

Ferrexpo Жеваго інвестувала понад 748,9 млн грн в українські активи за l квартал 2018 року

Йдеться про інвестиції в розвиток Полтавського, Єристівського та Біланівського гірничо-збагачувальних комбінатів

Ferrexpo Жеваго інвестувала понад 748,9 млн грн в українські активи за l квартал 2018 року
Фото ferrexpo.com

За результатами перших трьох місяців цього року група Ferrexpo вклала понад 748,9 млн грн у розвиток Полтавського, Єристівського та Біланівського гірничо-збагачувальних комбінатів (ГЗК), що входять до групи. Про це пише stockworld.

Так, Ferrexpo інвестувала в підтримку родовищ і розвиток Полтавського ГЗК (ПГЗК, Ferrexpo Poltava Mining, FPM, що входить до групи Ferrexpo) понад 501,0 млн грн, у розвиток Єристівського і Беланівського ГЗК (ЄГОК, Ferrexpo Yeristovo Mining, FYM, що входить до групи Ferrexpo і БГОК, Ferrexpo Belanovo Mining, FBM, що входить до групи Ferrexpo) – понад 247,9 млн грн.

Згідно з повідомленням, основними капітальними інвестиціями ПГЗК стали витрати на підтримку виробництва в сумі понад 177,0 млн грн і великих стратегічних проектів на суму понад 119,0 млн грн; компоненти на суму понад 205,0 млн грн, а також витрати на розвиток північних родовищ.

Група Ferrexpo є найбільшим виробником і експортером залізорудних окатишів серед країн колишнього СРСР. Виробничі активи – Полтавський і Єристівський ГЗК. Найбільшим акціонером Ferrexpo є бізнесмен і народний депутат України Костянтин Жеваго. Його статки, за оцінкою Forbes, становлять $1,6 млрд.

Протягом минулого року Ferrexpo інвестувала в українські активи понад 1,47 млрд грн. Чистий прибуток групи за 2017 рік збільшився на 108%.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті