ОТП Банк реорганізовано у приватне АТ

ОТП Банк реорганізовано у приватне АТ

Всі діючі договори банку залишаються чинними

ОТП Банк реорганізовано у приватне АТ
Фото: Shutterstock

АТ «ОТП Банк» було проведено держреєстрацію змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі, зокрема, змінено тип акціонерного товариства і зареєстровано статут банку в новій редакції, йдеться у повідомленні на сайті фінустанови.

Як зазначається, основні зміни стосуються повноважень Наглядової ради, а також зміни типу акціонерного товариства банку – з публічного акціонерного товариства (ПАТ) на приватне акціонерне товариство (АТ), внаслідок чого відбулася зміна і найменування банку.

«Всі діючі договори банку, включаючи довіреності клієнтів та співробітників банку, залишаються чинними. Новостворені документи банку (договори, довіреності, касові документи та ін.) з 15 травня 2018 року повинні оформлюватися із використанням нового найменування банку», повідомили у фінустанові.

Про актуальну ситуацію на банківському ринку України читайте в оновленому рейтингу банків Mind, за результатами якого ОТП Банк отримав 4 зірки, що підтверджує стабільний рівень життєздатності.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті