mind
Завод з виробництва сонячних батарей запустили в Запорізькій області

Завод з виробництва сонячних батарей запустили в Запорізькій області

Загальна потужність технологічної лінії заводу становить 15 МВт на рік

Завод з виробництва сонячних батарей запустили в Запорізькій області
Фото: pixabay.com

Товариство з обмеженою відповідальністю «Енхол» запустило лінію зі збирання сонячних батарей в Енергодарі Запорізької області. Про це з посиланням на дані Держенергоефективності пише Інтерфакс-Україна.

Згідно з повідомленням, загальна потужність технологічної лінії заводу становить 15 МВт на рік.

За три місяці цього року в Україні встановлено 100 МВт сонячних батарей, що становить майже половину потужностей сонячних електростанцій, введених за весь 2017 рік. 

Власником ПП «Енхол» є Валерій Євсеєнко. Підприємство займається технічним обслуговуванням холодильного обладнання та систем кондиціонування повітря, зокрема в інтересах АЕС.

Раніше повідомлялось, що експерти спростували головний міф про сонячні батареї: коли небо вкрите хмарами, панелі все одно продовжують виробляти енергію, просто в менших обсягах: у малохмарний день 25% від звичайних показників і 10%, коли хмари повністю затягнули небо. Хоча це менше, ніж у сонячні дні, але ефективність батарей зберігається.

Більше про особливості розвитку відновлювальних джерел в Україні читайте в матеріалі Mind «На повну потужність: як відрегулювати «зелений» сегмент в енергоринку України «.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті