Захворіло у світі
113,025,730
Померло у світі
2,507,803
Вилікувалось у світі
63,747,311
Захворіло в Україні
1,333,844
Померло в Україні
25,742
Вилікувалось в Україні
1,163,555
У Шотландії знову піднімуть питання про незалежність від Великобританії

У Шотландії знову піднімуть питання про незалежність від Великобританії

Як тільки британська влада визначиться з ходом дій в рамках Brexit, Шотландія повернеться до проведення референдуму щодо незалежності

У Шотландії знову піднімуть питання про незалежність від Великобританії
фото з pixabay.com

Перший міністр Шотландії Нікола Стерджен заявила, що готова знову повернутися до питання незалежності країни від Великобританії. Про це повідомляє Reuters.

Вона також заявила, що Шотландська національна партія не буде блокувати проведення нового голосування по Brexit, але має сумніви, що, якщо таке голосування відбудеться, частини Сполученого Королівства проголосують розрізнено, як це було у 2016 році.

«Як тільки ми матимемо певну ясність, сподіваюсь, восени цього року щодо наслідків Brexit та майбутніх відносин Великобританії та ЄС, я знову розгляну питання про терміни референдуму стосовно незалежності», – сказала Стеджен.

Нагадаємо: незважаючи на те, що Шотландія входить до складу Великобританії вже понад 300 років, регіон завжди прагнув отримати незалежність. Хоча на референдумі 2015 року 55% шотландців проголосували проти виходу з Великобританії. Нова хвиля сепаратизму прокотиласяь регіоном під час проведення голосування за Brexit, тоді від’єднання підтримало 62% жителів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті