Захворіло у світі
176,747,563
Померло у світі
3,820,197
Вилікувалось у світі
160,801,403
Захворіло в Україні
2,223,978
Померло в Україні
51,692
Вилікувалось в Україні
2,130,665
Ілон Маск створить сайт, на якому будуть відслідковуватися фейкові новини

Ілон Маск створить сайт, на якому будуть відслідковуватися фейкові новини

Назвати його підприємець вирішив російським словом Pravda

Ілон Маск створить сайт, на якому будуть відслідковуватися фейкові новини
фото DR

Засновник компаній SpaceX і Tesla Ілон Маск оголосив про намір створити сервіс для боротьби з фальшивими повідомленнями в засобах інформації. Про це підприємець написав увечері 23 травня в мережі Twitter. За його словами, ресурс буде називатися російським словом Pravda.

«Збираюся створити сайт, де люди зможуть оцінювати кожну статтю і відстежувати в часі рівень надійності кожного журналіста, редактора та видання. Думаю назвати його Pravda», – написав він у своєму Twitter.

Цікаве рішення, зважаючи на те, що найбільше дезінформації, за останніми даними розслідування спецслужб, надходить саме з Росії.

За словами підприємця, сайт «не тільки має бути захищений від ботів, а й розкривати тих, хто використовує армії ботів для дезінформації».

Маск створив у Twitter опитування з приводу перспективи створення такого сайту. На даний момент проголосували 663 тисячі користувачів; 88% з них підтримали створення сайту.

Останнім часом Маск критикував ЗМІ за публікації про проблеми в компанії Tesla. На його думку, аварії за участю машин його компанії журналісти висвітлюють куди активніше, ніж у випадку з іншими автомобільними компаніями.

Він також критикував і називав дезінформацією недавні публікації про виробничі травми на фабриці Tesla і конфлікт компанії з профспілкою працівників автомобільної індустрії.

Цікаво, що журналіст Марк Харріс виявив, що один зі співробітників Маска вже зареєстрував компанію під назвою Pravda ще в жовтні 2017 року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті