mind
Британський режисер зняв фільм, сюжет якого змінюється залежно від настрою глядачів

Британський режисер зняв фільм, сюжет якого змінюється залежно від настрою глядачів

Зв'язок людини і комп’ютера стає все тіснішим

Британський режисер зняв фільм, сюжет якого змінюється залежно від настрою глядачів
фото news.sky.com

Британський режисер Річард Рамчурн, доктор філософії, зняв фільм, сюжет якого змінюється залежно від настрою глядачів, про це повідомляє телеканал Sky, на який посилається Life.Технологии.

Фільм називається «Момент», його дія розгортається в недалекому майбутньому, де зв'язок між людиною і комп'ютером за допомогою думки став звичайною справою. Однак через таку систему сформувалася ситуація, коли будь-яке інакомислення призводить до ізоляції від суспільства і смерті.

Режисер замислив розвиток сюжету таким чином, що він буде визначатися подібним зв'язком людини і комп'ютера. Спеціальний прилад на голові одного з глядачів буде зчитувати інформацію про мозкову активність і передавати її на комп'ютер, де програма вирішує, як буде розвиватися сюжет, яка буде грати музика і т.п.

Самим глядачам не обов'язково буде усвідомлено приймати якісь рішення щодо сценарію картини – пристрої самі будуть зчитувати їх настрій.

Рамчурн пояснив: «Гарнітура зчитує найменші електричні сигнали, які генеруються нейронами у вашому мозку. З цього ми отримуємо дані про увагу, які відправляються через Bluetooth на комп'ютер, де я створив мультимедійну систему – вона буде вибирати різні напрямки сюжету, залежно від зниження чи підвищення уваги».

Зазначається, що студент університету Чарлі Грейнджер подивився дві різні версії фільму, контрольовані його підсвідомістю. А взагалі варіацій може бути безліч, стверджує режисер

За словами режисера, єдине, на що не зможуть вплинути учасники перегляду – це фінал розповіді.

Прем'єра фільму відбудеться на міжнародному фестивалі документального кіно в Шеффілді, який пройде з 7 по 12 червня.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті