mind
«Хлібне місце»: права на облаштування парковки в Києві були продані майже у 4 рази дорожче

«Хлібне місце»: права на облаштування парковки в Києві були продані майже у 4 рази дорожче

Один з лотів - на площі перед «Олімпійським» було продано за 250 000 грн на рік

Фото: Shutterstock
НСК «Олімпійський»

Ціни за продаж права на облаштування та експлуатацію фіксованих місць паркування, зокрема на Спортивній площі перед стадіоном «Олімпійський» (92 машино/місця) та у Солом’янському районі столиці (26 машино/місць) злетіли щонайменше у 3 – 4 рази від первинних пропозицій.

Про це повідомляє торгівельний майданчик Prozorro.Продажі, де було розміщено два зазначені лоти, на своїй сторінці у Facebook.

«Київ прозоро розміщує парковки! На відкритому аукціоні за право облаштувати місця для паркування в столиці розгорнулася запекла боротьба. Як результат – ціни на двох аукціонах зросли в 3 і 4 рази відповідно!», – йдеться у повідомленні торгівельного майданчика у Facebook.

Київ прозоро розміщує парковки! На відкритому аукціоні за право облаштувати місця для паркування в столиці розгорнулася...

Опубликовано ProZorro.Продажі 31 мая 2018 г.

Так, за інформацією у системі Prozorro.Продажі, ціна на лот біля стадіону злетіла з 58 000 грн до 250 000 грн за рік експлуатації, а на лот по вул. Курський збільшилась з 37 000 грн до 112 000 грн.

Нагадаємо, аукціон стартував 21 травня, пропозиції за обома майданчиками приймалися до 29 травня, а власне торги були проведені вчора, 30 травня на ProZorro.

Водночас, Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України оновлює державні будівельні норми (ДБН). Зокрема, відповідно до нових норм улаштування автостоянок тимчасового зберігання не допускається на тротуарах.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті